אינטרדייט בניית אתרים קידום אתרים

Interdate

יש לכם רעיון לאתר הכרויות? בואו להגשים אותו!

כאן באינטרדייט אנו מתמחים בפיתוח, בניה ותפעול של אתרי היכרויות במגוון תחומים. עם השנים בנינו לא מעט אתרי הכרויות חלק עבור לקוחותינו וחלק כיזמות שלנו. אתרי ההכרויות שלנו פונים לקהלים ספציפיים ומדייקים את ההכרות בהתאם לצורך שזיהינו – לכן הם מצליחים וממשיכים לגדול כל הזמן. במשך למעלה מ-18 שנה אנו עוסקים בבניית אתרי הכרויות, בין האתרים שלנו: שידייט, פולידייט, גרינדייט, קשרים, גובייבי, ריצ׳דייט וd4d(הכרויות לבעלי מוגבלויות לקהל אמריקאי וקנדי) 

עיצוב ללא שם (6)

אתר הכרויות-איטס קומפליקייטד

אתרי הכרויות הם אתרים שדורשים המון עבודה, ידע נרחב ותכנון מראש! אם יש לכם רעיון לאתר הכרויות כדאי לתת למומחים בתחום להקים אותו עבורכם- תוכלו להשיג מערכת תפעול חכמה וקלה לשימוש, נסייע לכם בכל נושאי האחסון והתפעול ותקבלו מאיתנו מוצר מוגמר איכותי ויעיל שישמש אתכם לטווח הרחוק

כל הסיבות לבחור-אינטרדייט

אתרי הכרויות הם המומחיות שלנו. זה מה שאנחנו עושים- בונים אתרי הכרויות בניית אתר הכרויות דורשת ידע, נסיון, אחסון בשרתים ייחודיים, מבנה מותאם, מערכת ניהול חכמה, התאמה שוטפת למשתני הטכנולוגיה והמון מחשבה.

ניסיון: שידייט- אתר ההכרויות הראשון שלנו הוקם לפני יותר מ18 שנה והנו אתר הכרויות פעיל עם עשרות אלפי משתמשות ומאות מנויות פעילות. כמובן שלכל אתר הכרויות שלנו יש גם אפליקציה אותה ניתן להתקין על סמארטפון וטאבלט ולהנות מגלישה נוחה וחווית שימוש איכותית.

דיוק: כאשר בונים אתר הכרויות צריך לדייק את הקהל הרלוונטי, ישנם אתרי הכרויות גנריים רבים אך כאשר מתמקדים בהכרות ספציפית הרבה יותר קל לקהל היעד להגיע ולהשתמש בממשק, אנשים בעלי אותם תחומי עניין כמו למשל – טבעונים שמעוניינים להכיר טבעונים או דתיים המעוניינים להכיר רק דתיים ועוד… במידה ויש לכם רעיון לאתר או אפליקציית הכרויות אנחנו בהחלט הכתובת שלכם להקמה ובניה של הממשק הכי נכון, זורם וקל לשימוש. ממשקי הניהול שלנו מאוד נוחים ומתוכננים היטב – ככה זה כשיש 18 שנות נסיון, בהחלט אפשר לאמר שלמדנו המון ושיפרנו כל הזמן עד לרמת דיוק מדהימה. אנחנו המומחים בארץ לפיתוח אתרי הכרויות. 

אתרי ואפליקציות ההכרויות שלנו