פיתוח אפליקציות הכרויות - Interdate

Interdate

פיתוח אפליקציות הכרויות

פיתוח אפליקציות הכרויות

אנו חיים בתקופה מודרנית וטכנולוגית מאוד, תקופה  שכבר קשה למצוא בה זוגיות ומערכות יחסים מחוץ לבית או לעבודה כי כולם הולכים עם הראש תקוע במסך, וקשה יותר לתקשר כך, הפכנו להיות בודדים, גם כשאנחנו נמצאים עם חברים או משפחה, כל אחד במסך הטלפון שלו ולכן אנו לא באמת יחדיו.

עקב הטכנולוגיה שהגיעה כך השתנו התנהגויות של בני האדם, אנשים הפכו לחסרי סבלנות ורוצים לקבל מענה כאן ועכשיו לגבי כל דבר, כך שאפליקציות הכרויות עונות על הצורך שלנו בלמצוא חברה ואין צורך לעבור תהליך ארוך לשם כך אלא מסננת עבורנו את התהליך הראשוני במציאת אהבה.

ככל שהעולם מתקדם אנחנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר בבית ופחות בחוץ. מה שמוביל לבדידות וליקוי בתקשורת בינ-אישית שהולכת ומתדרדרת עם הזמן. אנשים מבלים את רוב זמנם באינטרנט, אם ברשתות החברתיות או באתרי הכרויות כאלה ואחרות. הכל על מנת להפיג את תחושת הבדידות. לכן נראה כי פיתוח אפליקציות להכרויות תופסת תאוצה ומתפתחת במהירות. אז אם גם אתם רוצים לפתח את אפליקציית היכרויות  או שיש לכם רעיון לאחת שמבדלת את עצמה מכל שאר המתחרות, עדיין ישנם כמה דברים בסיסיים שעליכם לדעת על מנת לעשות את זה נכון. 

*להבנה מעמיקה יש להיכנס למאמר בשורה הבאה ולהמשיך בקריאה.

במאמר הבא נציין את תוכן  השלבים לפיתוח אפליקציית הכרויות שאתם חייבים לדעת אם ברצונכם להיכנס לתחום: 

במאמר הקודם דיברנו על יצירת חזון וסקר. 

יצירת החזון וסקר הם שלבים קריטיים והכרחיים להמשך התהליך. כאשר אנו יודעים מה המטרה שלנו אנו נבחן את כל הדרכים להגיע אליה.

כאשר אנו יוצרים לנו חזון בתחום פיתוח אפליקציית הכרויות ראשית נשאל את עצמנו. מה הצורך? מי קהל היעד שלנו? נציף את הבעיה תחילה ורק לאחר מכן נמצא לה פתרון. 

שימו לב כי ככל שתציפו יותר בעיות כך אפליקציית ההכרויות תצא יותר מוצלחת. 

הסקר גם הוא שלב הכרחי לתהליך כיוון שהוא גורם לנו להציף בעיות שלא ידענו על קיומן וצרכים שלא חשבנו עליהם. 

מהניסיון שלנו, אנשים אוהבים שליטה. הם רוצים לדעת שהם ביצעו את הבחירה ולכן חייב לתת להם מגוון רחב ומלא של אפשרויות אך עם זאת יש לתת להם גם כלי סינון מאוד רחב שיענה על הצרכים שלהם.

אם לא ניתן להם אפשרויות רבות לבחור מהם לא תהיה להם הרגשת סיפוק ואם לא ניתן להם אפשרות סינון רחבה לא תהיה להם את התחושה שהבחירה הייתה בידיהם. 

לסיכום, ניתן לומר כי תהליך פיתוח אפליקציות להכרויות או כל אפליקציה אחרת, צריכה להגיע מתוך צורך ורגש. 

יש לעלות על בעיה ולמצוא לה פתרון. לעוד תוכן בנושא תוכלו לקרוא את המאמרים שלנו ולפנות אלינו בכל נושא.