בונים אתר? כדאי לכם לגבות אותו בענן! - Interdate

Interdate

new-image-1

בונים אתר? כדאי לכם לגבות אותו בענן!

בניית אתרים יכול להיות עסק כדאי מאוד בין אם זה לבונה האתרים או הלקוח הסופי. מה שנקרה WIN WIN . תהליך בניית האתר הינו תהליך בו אנו בדרך כלל בונים את האתר לוקלי ( על המחשב האישי שלנו ) ולא ישירות על האתר.

עושים זאת על מנת לבצע שינויים מהותיים באתר מבלי לשבש אותו כאשר הוא באוויר. סיבה נוספת קשורה לתחום ה SEO.  לא נרצה שגוגל יאנדקס את האתר שלנו כאשר הוא אינו מוכן במלואו, מה שיכול להשפיע על המיקום של אותו אתר מבחינת גוגל.

אז כאמור את האתר אנחנו בונים על המחשב האישי שלנו ויש לכך יתרונות רבים. אבל, מה יקרה אם באיזו שהיא צורה יאבד המידע ( האתר ) על המחשב האישי?

ישנם סיבות רבות לאובדן מידע:

  •  הארד דיסק שהפסיק לעבוד

  •  פריצה למחשב

ועוד מגוון רחב של תרחישים אפשריים!

 

אז מה הפתרון? מחשוב וגיבוי בענן!

אז מה זה מחשוב ענן? ואיך השירות הזה יכול למנוע מאיתנו את איבוד המידע ולא רק!

תארו לעצמכם שבמקום שהמידע החשוב ביותר עליו אנחנו עובדים, יהיה על המחשב האישי שלנו, הוא יהיה על שרת חיצוני רחוק ומאובטח כך שבמקרה ומאיזו שהיא סיבה המידע הולך לאיבוד איך מה לחשוש ותמיד ניתן לשחזר את המידע ( האתר במקרה הזה ) בלחיצת כפתור למנוע את המצב הבלתי אפשרי של איבוד מידע חשוב שעבדתם עליו זמן רב וששווה לא מעט כסף.

 

יתרונות השימוש בענן

לשירותי מחשוב ענן יתרונות רבים ומגוונים. כמובן שהשוב מביניהם הוא אבטחת המידע. אבל יש עוד מספר יתרונות שהופכים את הענן לחיוני ומשתלם במיוחד.

  • אבטחת מידע – כאמור הראשון והחשוב מכולם, שמירה על המידע בשרת חיצוני ומוצפן. בדרך זו נמנעת כמעט ב 100% האפשרות לאיבוד מידע, אבל גם נמנעת האפשרות לפריצה של האקרים למחשב האישי, גנבת המידע מה שנקרא "פישינג" , ושימוש במידע במגוון דרכים על מנת לדרוש מהעסק תשלום כופר.

  • גישה למידע – נושא הגישה למידע הוא נושא סופר וחשוב ולמעשה חובה בעידן בו אנחנו חיים. לא בדומה בשמירה על המידע במחשב האישי, כאשר המידע נשמר על שרת חיצוני, ישנה אפשרות לגשת למידע בכל זמן ומכל מקום (כל עוד יש חיבור לאינטרנט) ולבצע שינויים און ליין.

  • שיתוף קבצים – בעזרת הענן תוכלו לשתף את הקבצים שלכם בכל זמן בקלות ובמהירות ללא צורך לגשת למחשב האישי שלכם ולבזבז זמן יקר.

אלו רק שתי סיבות לרכישת שירותי ענן. ישנם עוד סיבות רבות, אבל די ברור שעסק, כדי לשמור על עצמו לייעל את עצמו חייב שירות ענן.

 

ב  ON365 – מחשוב ענן נדע לספק לכם את השירות המדויק אותו העסק שלכם צריך על מנת  לשמור על המידע שלו בטוח מתמיד!